Sakumlapa Ka uzsakt macities Falun Dafa Gramatas Falun Dafa Vingrojumi Biežak uzdotie jautajumi Falun Dafa brivpratigas kontaktpersonas Jusu regiona

Faluņ Dafa: Īss apraksts

Faluņ Dafa, pazīstams arī kā Faluņgun, ir sena dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas prakse, ar kuru Skolotājs Li Hundži pirmo reizi iepazīstināja sabiedrību 1992. gadā. Dažu gadu laikā tā kļuva par populārāko cjigun praksi Ķīnas vēsturē. Faluņ Dafa atšķiras no citām cjigun praksēm ar to, ka uzsvars tiek likts ne tikai uz fiziskā ķermeņa, bet arī uz morāles un tikumības pilnveidošanu, tas nozīmē, ikdienā dzīvot saskaņā ar augstākajiem principiem, ko māca Faluņ Dafa pamatlicējs Li Hundži kungs.

Pateicoties veselības uzlabošanas efektam un dziļajiem principiem, Faluņ Dafa ķluva populārs visā pasaulē. Šobrīd ar to nodarbojas vairāk kā 100 miljonu cilvēku vairāk nekā 111 valstīs pasaulē. Faluņ Dafa praktizētāji ir dažādu profesiju pārstāvji, viņi ir dažāda vecuma un tautību cilvēki. Faluņ Dafa nav kultūras, sociālu, ekonomisku vai nacionālu robežu. Informācija par praksi izplatās mutiski, jo tie, kuri to ir iemācījušies un guvuši labumu, vēlas, lai par to uzzinātu arī citi.

Faluņ Dafa vingrojumu demonstrācija, 3 minūtes

Real video skatīties internetā
Windows Media video skatīties internetā
Quick Time Video skatīties internetā ielādēt 10,3 MB

1. Grāmatas un vingrojumi
Faluņ Dafa prakse ir vienkārša, bet tajā paša laikā ļoti dziļa un visaptveroša. Tā sastāv no divām daļām: sevis pilnveidošana, mācoties Li kunga grāmatas, un piecu Faluņ Dafa vingrojumu izpildīšana. Vingrojumi ir vienkārši un dabiski, lēni, maigi, bez krasām kustībām. Tie ir viegli izpildāmi visu vecumu cilvēkiem. Daudzi praktizētāji nodarbojas ar vingrojumiem grupās brīvā dabā. Prakse attīsta spēcīgu enerģiju, kas izstaro mieru, skaidrību un līdzcietību. Mācība ir izsmeļoši izklāstīta divās grāmatās, Faluņgun (Likuma Rata Cjigun) un Džuaņ Faluņ (Likuma Rata Griešana), kuras ir pieejamas vairāk nekā desmit valodās, tai skaitā angliski un krieviski, arī latviski.

2. Prakses principi
Faluņ Dafa prakse palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa, attīrīt apziņu un uzlabot veselības stāvokli. Tomēr atšķirībā no citām cjigun praksēm, kas tikai dziedē slimības un nostiprina organismu, Faluņ Dafa mērķis ir gudrības un apgaismības sasniegšana. Prakses pamatā ir Visuma pamatprincips – Īstenība, Labestība, Pacietība. Praktizētāji lasa grāmatas un izpilda vingrojumus, cenšas kļūt labāki cilvēki un ietvert sevī šos principus, vienmēr un visur rīkoties saskaņā ar tiem.

3. Vai tas ir priekš manis?
Faluņ Dafa prakse ir kļuvusi par daudzu miljonu cilvēku dzīves sastāvdaļu. Viņi vienkārši uzskata to par vērtīgu laika ieguldījumu, lai viņu dzīve būtu veselīga, laimīga un jēgas piepildīta. Galvenais ir vēlēšanās un no aizspriedumiem brīvs prāts. Katrs ir gaidīts, jo Faluņ Dafa ir apolitisks, brīvi pieejams visiem, visas aktivitātes ir bezmaksas, tas nav saistīts ar komercdarbību un neliek uzņemties nekādas saistības. Visas grāmatas ir pieejamas brīvai ielādei no interneta. Mēs aicinām jūs iepazīties ar šo brīnišķīgo praksi pašiem. Spiediet šeit, lai uzzinātu ar ko sākt. Ja jums ir vispārīgi jautājumi par praksi, spiediet šeit, lai uzzinātu atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.